Kiedy najlepiej wybrać się do sklepu po buty?

Promocje można zobaczyć niemal  codziennie w każdym sklepie. Są jednak promocje i PROMOCJE. Jeżeli zastanawiasz się kiedy najlepiej zakupić buty, tak aby zapłacić za nie najmniej to przestrzegaj kilku podstawowych zasad.

sale_discount

Po pierwsze bądź w temacie. Jeżeli tylko masz na to czas to śledź na bieżąco ile może kosztować dany model (spokojnie można to sprawdzić również w Internecie). Właściciele sklepów często mają swoich klientów za półgłówków i podwyższają ceny prze obniżką. W efekcie buty „po obniżce” mogą kosztować tyle samo co przed. Przyciągnąć ma nas jedynie napis „promocja”.

Następnie musimy poczekać na koniec danego sezonu. Przykładowo buty zimowe lub odzież zimową kupujemy pod koniec zimy, a letnie pod koniec lata/jesieni. Wymaga to pewnej dyscypliny i wcześniejszego planowania. Tym bardziej, że często pieniędzy starcza nam jedynie na bieżące wydatki i kupowanie obuwia, które będziemy używać dopiera za pół roku może wydawać się wydatkiem zbędnym. Trzeba do tego jednak podejść z szerszej perspektywy. Generalnie rzecz biorąc na takiej transakcji na pewno nie stracimy.

Ostatnia rada to ciągłe śledzenie sytuacji sklepach z butami, które mogą nas zainteresować. Na to musimy mieć jednak dużo czasu i nie każda osoba może sobie na coś takiego pozwolić. Przecenia się końcówko kolekcji, ostatnie rozmiary itp. Przy odrobinie szczęścia i my możemy trafić na coś ciekawego.

http://www.apartments4u.pl/pl/apartments/7/apartamenty-warszawa/

http://www.marcopol.pl/

 

Napisano w Bez kategorii Tagi: , ,